S.A.T.U.R.D.A.Y

4. června 2011 v 21:28 | Kiksii |  Writebook
Ahooj lásky))
tak jak jste strávily sobotu? Ty jo, ja dneska měla pekelnej den.. bylo zase pěkný vedro..ale dneska sem toho využila;) .. a válela se minimálně 3h. na sluníčku, běda jak nebudu aspoň o odstín tmavší! :D Se na to příště vyse*u ! :D ..No .. aspon jsem u toho stihla zaznamenat jeden snímek)) .. tady je..
Toto je prosím třešeň, kdyby to joo nekdo nepoznal:D ..jen ty trsne trochu nejdou videt(chyba slunicka):D

Jinak dnešek jsem strávila s tou mojí láskou z rodiny)) ..Nechci jako se tady vytahovat jak jaká jsme spešl pracovní síla joo,ale ty jo.. ale asi bych se fakt najmula no:D Takový zeleniny co jsme oběhali,aby jsme všechnu zalili.. jsem z toho měla mezi kozama rybník:D taky jsme shrabali celou zahradu, a nasledne to shrabaný odnesli slepicím:D ..div nás nepokousali, oškubali jsme kytky atd. jéjé víc si nepomatuju:D ale přísahám že toho bylo ty jo:D ....Jináč jsme hráli pipinky( mob.hra ..):D ..Možnáá vypadáme ujetě joo,ale no co:) ..jinak black&white:*


No a navečer jsme šli s klukama zahrát fotbal)) .. Úžasný ..a kdo myslíte ,že vyhrával? .. ANO, vaše odpověd zní správně:D .. Jistě, že my!:D pochyboval někdo o naší dovednosti, dostat míč za jakékoliv situace?:D .. v rubrice movies pak budete mít video, jak Kubík, lovil míč z kopřiv) :D ..
Goooood evening:P
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 Kiksii ǀ kiksii.blog.cz/

Veškerý obsah na těchto stránkách je chráněn autorským právem!
Pokud máte zájem kopírovat,
autora na to upozorníte a počkáte na jeho souhlas.
Kopírování ,,mé tvorby,, bude nahlášeno adminovi!