More Me

24th

24. června 2011 v 7:17 | Kiksii

Čahoj:*.. Tak tady máte jeden echt článek na mě.. no na mě :D tak se to přesnějí říct nedá..

ALE, KDYBY JSTE NA MĚ MĚLI NĚJAKÉ OTÁZKY A COKOLIV, PIŠTE DO KOMENTŮ , A NEBO DO ZPRÁV NA FACEBOOK.ODKAZ NA MŮJ FACEBOOK APOD. BUDE TE MÍT KDYŽ POJEDETE VÍC DOLŮ:) ..BUDE PAK SAMOTNÝ ČLÁNEK, NEBO MOŽNÁ UDĚLÁM I VIDEO( S TÍM ALE MOC NEPOČÍTEJTE, PÁČ NECHCI ABY MĚ NĚKDO SROVNÁVAL NAPŘ.S NATALII SADNES) :) .. TAKŽE URČITĚ BUDU RÁDA:) ..

about me

14. května 2011 v 12:06 | Kiksii

Cao.
Takze, kde bych začla..Jmenuju se Terka,Teri,Teruš,ale vetšia lidí na mě volá Kiksino(Kiksí).Přesně před 2měsícema a 2 dny (12.3.96) mi bylo 15! Bydlím v ČR .. přesnější místo:Teplice-Trnovany.
Image.
Jsem obarvená na tmavě hnědou( takovou částečně do černa) ..ale moje přírodní barva je taková oříškově hnědá!..Jelikož jsem se jednoho krásného dne,nechala ostříhat od kámošek na táboře.. dopadlo to příšerně..musela jsem si koupit CLIP IN!Takže etd jen čekám kdy mi vlasy dorostou tak jak já budu chtít( nemám je krátký, jen mám blbý střih..mám je i docela dlouhý , jen je mam rozdělený jakoby na dvě vrstvy ).. nejde to moc poznat,ale i tak ..cejtím se v tech clip inech líp :) ! Co se mi na sobě líbí? No, vlastně skoro nic..ale né většina mi říká, že mam hodně hezké hnědé oči..jen mi trošku vadí ti mini řasy:D ..Nejsem příliš hubená, ale sem ráda , že mám celkem hubené ruce..a nemam je moc chlupatý ! :D
Co se mi na sobě nelíbí? Můj obrovský NOS!.mám hroznej pršák! Jinak asi trochu postava, ale jen trošku..snažím se vše dělat proto abych byla trošku v kondici !
Love: Co miluju?Kamarády, rodinu, nakupování! Miluju moře a cestování..písek, pláž koktejly a slunce.. nemůžu zapomenout na koupání a hlavně opalování! Na sluníčku bych vydržle klidně celý den!Ráda chodím s kamarády ven..
Hate: Namyšlenost, pomluvy ..a když si někdo hraje na něco co není ! :)

Moje oblíbená písnička z filmu Sex ve městě !

 
 

Reklama
© 2011 Kiksii ǀ kiksii.blog.cz/

Veškerý obsah na těchto stránkách je chráněn autorským právem!
Pokud máte zájem kopírovat,
autora na to upozorníte a počkáte na jeho souhlas.
Kopírování ,,mé tvorby,, bude nahlášeno adminovi!